Pracovné ponuky

 

OBSLUHA LAKOVNE

Dlhodobá spolupráca

Miesto: okres Šaľa

Požiadavky: živnosť, prax výhodou

Popis: 3- zmenná prevádzka, samostatné práškové lakovanie

Odmena: 9,00 €/hod. + bonusy

Trvanie projektu: bez obmedzenia

Nástup: od ASAP

Práca v stabilnej spoločnosti s množstvom výhod pre živnostníkov.
Tel.kontakt: +421915228244

V prípade záujmu prosím vyplňte kontaktný formulár:

Kontaktný formulár

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 
 
 
 
 
 

ZVÁRAČ MIG MAG / OBSLUHA ZVÁRACIEHO AUTOMATU

Dlhodobá spolupráca

Miesto: okres Šaľa

Požiadavky: živnosť, prax, základný zváračský kurz Z-M1

Popis: 3- zmenná prevádzka, samostatné zváranie oceľových nosníkov, dováranie po zváracom automate- bodové zvary, kútové zvary

Odmena: 9,50 - 10,00 €/hod. 

Trvanie projektu: bez obmedzenia

Nástup: ASAP

Práca v stabilnej spoločnosti s množstvom výhod pre živnostníkov.
Tel.kontakt: +421915228244

V prípade záujmu prosím vyplňte kontaktný formulár:

Kontaktný formulár

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 
 
 

 

Máš skúsenosti so zváraním potrubí na RTG, s plynovodmi, ovládaš izometriu a si pracovitý? 

Hľadáme živnostníkov prípravárov a zváračov 111 a 141 so štátnou skúškou/ TUV certif. na projekty v Čechách. 

 

Ak máš prax a si dobrý v tom, čo robíš, vyplň náš kontaktný formulár alebo kontaktuj telefonicky priamo personálne oddelenie (viď. kontakt)

 

Kontaktný formulár

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

 

BlueFX ViewFX Background

Poučenie – Weld-Mont s.r.o.. prehlasuje, že všetky vami poskytnuté osobné údaje budú archivované a spracovávané len pre vyhľadanie vhodnej ponuky pracovného uplatnenia uchádzačov v rámci našej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, súhlas s ich spracovaním a uchovávaním môžete kedykoľvek odvolať.

Vyplnením dotazníku vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a správne a dávam dobrovoľne súhlas, aby údaje, ktoré som vám vyplnil/a pri využívaní internetovej stránky www.weld-mont.com. Sprístupnenie/poskytovanie životopisu je možné kedykoľvek ukončiť alebo obnoviť. Po uplynutí 3 ročného obdobia od dňa môjho vyplnenia a zaslania dotazníka na internetovej stránke www.weld-mont.com, budú údaje z databázy uchádzačov o zamestnanie definitívne vymazané a skartované. Tieto údaje môžu byť spracované v zmysle V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov výlučne pre účely poskytnutia pomoci pri vyhľadávaní vhodného pracovného miesta v rozsahu databázy uchádzačov o zamestnanie. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Vyhlasujem, že informácie týkajúce sa zdravotného vzťahu sú poskytnuté dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia a uvedomujem si, že tieto informácie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať Vašu žiadosť o odvolanie súhlasu pošlite na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na adresu sídla našej spoločnosti: Weld-Mont s.r.o., Cesta poľnohospodárov 2977, 971 01 Prievidza.