VITAJTE NA NAŠEJ STRÁNKE!

 

• O NÁS •

 

Naša spoločnosť vznikla v roku 2013 a dynamicky sa neustále rozvíja.

     Weld-Mont s.r.o. sa venuje zváračským prácam, zámočníckym prácam, potrubárstvu, montážnym prácam oceľových konštrukcií a panelových systémov, prípravným prácam k realizácii stavieb, uskutočňovanie stavieb a ich zmien, prácam od štandardných elektroinštalácií po profesionálov na automatizáciu a robotizáciu.

Zváračská činnosť metódami TIG, MIG/MAG, elektródou, certifikovanými pracovníkmi s praxou. Firma Weld-Mont s.r.o. disponuje odborníkmi v daných oblastiach so skúsenosťami na Slovensku i v zahraničí.

     Disponujeme vlastnými výrobnými priestormi v Prievidzi s rôznym priemyselným vybavením, preto sme schopní realizovať zakázkovú výrobu s dodaním a montážou pre našich klientov. K tejto individuálnej kovovýrobe patria: konštrukcie z ocele, nerez ocele a hliníku; opracovanie a obrábanie kovov, CNC pálenie kovov; výroba zábradlia, balkónových zábran, plotov; opravy trhlín, chemický/farmaceutický/gastro priemysel; výroba potrubí.

     K našim ponúkaným službám patrí tiež: výroba a montáž plynovodov, parovodov, produktovodov, technologických potrubných rozvodov, kanalizačných systémov pre priemysel, obce a domácnosti; vodovodov a vodohospodárskych diel, regulačných staníc, kotolní, kompresorovní a prečerpávajúcich staníc.

     Dokážeme zrealizovať menšie stavebné práce ako sú: výkopové práce a úprava terénu; podvŕtavanie a pretláčanie; žeriavnícke páce, práce s plošinami, rekonštrukcie a výstavba výrobných a priemyselných hál, administratívnych budov, oporných múrov a všetkých druhov inžinierskych sietí.

 


 HĽADÁŠ PRÁCU 1

 

 NAŠIM CIEĽOM JE VAŠA SPOKOJNOSŤ 

Máte akúkoľvek otázku? Neváhajte nás kontaktovať.